Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'agencja':

Sortuj po:

 • Agencja ochrony Poznań :: IMPULS SECURITY :: Ochrona obiektów, ochrona fizyczna »

  Przez ochronę fizyczną rozumie się pracowników, którzy czuwają nad bezpieczeństwem osób i mienia znajdującego się na chronionym terenie. Pracownik ochrony nadzoruje teren, zapobiega włamaniom, kradzieżom, dewastacjom, wejściom osób nieupoważnionych oraz kontroluje ruch pieszy i samochodowy.
  Inną metodą, która podnosi poziom zabezpieczenia jest monitoring. Monitoring to usługa polegająca na dozorze sygnałów przesyłanych z danego obiektu do Centrum Dowodzenia agencji ochrony. W ten sposób, po wykryciu zagrożenia na miejsce zdarzenia natychmiast jedzie grupa interwencyjna, którą wzywa pracownik ochrony.
  W wielu firmach ochroniarskich usługa sprzątania jest dodatkową opcją dla klientów. Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń zgodne z zakresem obowiązków, profesjonalny sprzęt do sprzątania i środki czystości to produkt flagowy wielu firm ochroniarskich.
  Agencja ochrony Impuls Security Polska Sp. z o.o. (www.isp24.pl) zajmuje się świadczeniem trzech powyższych usług. Firma ta wykonuje bardzo szeroko rozumiany zakres usług ochrony osób i mienia dla firm, przedsiębiorstw, obiektów handlowych, a także dla klientów prywatnych. W ofercie znajduje się także ochrona budów – obiektów w trakcie realizacji: zabezpieczamy mienie na terenie inwestycji.
  Personel firmy Impuls jest przeszkolony i wyposażony w odpowiedni sprzęt. Jednym z nich jest Active Guard, który umożliwia podgląd pracy strażników w czasie rzeczywistym. Instalujemy również systemy alarmowe, telewizję przemysłową, systemy kontroli dostępu do pomieszczeń, a także nadzorujemy sygnały SSWIN. Monitoring dostosowujemy do wymagań klienta.
  Najnowszą usługą w naszej ofercie jest sprzątanie pomieszczeń. Usługi porządkowe świadczone są dla firm, przedsiębiorstw, obiektów medycznych oraz klientów indywidualnych. Prace porządkowe wykonuje przeszkolony personel nad, którym czuwają Koordynatorzy Usługi. Pracownicy są wyposażeni w odpowiednie narzędzia i sprzęt do sprzątania.
  securi.pl

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy kulturalne Poznań »

  Profesjonalna Sollus Agencja Eventowa Poznań oferuje spotkania integracyjne, które łączą miłą zabawę z szkoleniami. Sollus Eventy Poznań – u nas każdy plan imprezy jest obmyślany po konsultacji z klientem. Sollus Online Bilety Poznań – bez wychodzenia z domu kupisz u nas wejściówki do teatru. Dystrybucja internetowa wejściówek na niezapomniane wydarzenia kulturalne Poznań. Sollus Koncerty Poznań – kompleksowa obsługa koncertów. Obsługujemy koncerty zarówno małe, jak również halowe. Współpracujemy z bandami grającymi różnego rodzaju muzykę. Sollus Teatry Poznań – bogata propozycja teatrów z Poznania. Bilety na przedstawienia.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hostessy Warszawa »

  Hot Models - Agencja modelek Warszawa. Całościowa obsługa pokazów mody i sesji zdjęciowych. Proponujemy: sesje zdjęciowe do reklam, teledysków, pokazy mody, showroomy, pokazy fryzjerskie. Dodatkowo zawodowe hostessy klasy Premium do organizacji targów, bankietów, konferencji, gal, imprez okolicznościowych i sportowych. Nasza agencja modelek to także reklamowe sesje zdjęciowe produktowe, plakaty reklamowe i inne akcje reklamowe. Proponujemy również zrobienie profesjonalnego makijażu i stylizacji do danej produkcji. Naszym klientom możemy także zaproponować wypożyczenie strojów lub szycie na zamówienie odzieży promocyjnej i reklamowej. Hot Models – to znana i sprawdzona już w branży agencja modelek.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hostessy Warszawa »

  Do usług poleca się ChoiceModels – Agencja hostess Warszawa jest siedzibą firmy, jednak przewidziano zamówienia wyjazdowe. W usłudze proponuje wynajem hostess na wszelkie imprezy promocyjne: sympozja, promocje imprezy firmowe, premiery filmowe. Walorem agencji jest zatrudnianie dziewczyn o różnej aparycji i stażu pracy. Zaangażowane kobiety odznaczają się oprócz tego znajomością języków obcych oraz osiągnięciami w konkursach piękności. Zespół od castingu hostess znamionuje skrupulatność i różnorodne wymagania. Ponadto agencja nawiązała współpracę z wizażystami i fryzjerami, co może umożliwić budowanie nadzwyczaj atrakcyjnego wizerunku klientów, dających zlecenia agencji. Działania ChoiceModels odznacza również elastyczne podejście do obsługiwanego wydarzenia. Aby zobaczyć, jak zachwycającą aparycję mają pracujące tutaj hostessy, trzeba tylko kliknąć w odsyłacz MODELKI. Są tam nie tylko zdjęcia, ale też informacje o nich: wzrost, rok urodzenia, poziom znajomości języka obcego. Hostessy Warszawa – kontakt choicemodels@republika.pl, nr tel. 514370592.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja interaktywna »

  Posiadanie strony internetowej i to nawet bardzo dobrej nie musi nam zagwarantować sukcesu. W celu przyciągnięcia użytkowników do serwisu czy też sklepu i przekuciu ich wejść na konwersje np. w sprzedaży, należy też zainwestować w promocje. Nie mówimy tutaj o wszechobecnym pozycjonowaniu, które jest mimo wszystko niezbędne, ale o wszelkiego rodzaju kampaniach internetowych, social media marketingu, wykorzystaniu mediów społecznościowych dla chociażby marketingu wirusowego. Dobrze zorganizowana i przeprowadzona kampania marketingowa zazwyczaj przynosi niewymierne korzyści. Niestety jako posiadacze stron nie jesteśmy w stanie poświęcić czasu i zasobów na tak duże działania. Rozwiązaniem są agencje interaktywne, które są w tym wyspecjalizowane i wykonają za nas całą żmudną pracę a my zbierzemy żniwa.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja public relations Warszawa »

  Binaria Communications to agencja public relations i komunikacji marketingowej z głównego miasta w Polsce. Operuje przede wszystkim w takich sferach, jak: Komunikacja wewnętrzna Komunikacja korporacyjna Relacje z mediami. Te trzy dziedziny są nieprawdopodobnie ważkie w każdej instytucji, która pragnie być nowoczesna i otwarta na wyzwania. Czy jest to organizacja mała zatrudniająca kilka pracowników, czy średniej wielkości, czy też duża międzynarodowa instytucja, w której pracuje kilkaset, a często nawet kilka tysięcy osób. Każda firma musi bowiem komunikować się zarówno ze miejscowymi pracownikami, partnerami, jak i klientami. Nieobecność komunikacji często może prowadzić do paraliżu pracy instytucji, a również nieprzyjaznych sądów osób, oraz niepochlebnego widzenia na zewnątrz, a to w błyskawiczny sposób może przełożyć się na zyski biznesowe. Dodatkowo publikatory, w tym media społecznościowe, grają znaczną funkcję w aktualnych czasach, dlatego efektywne relacje z mediami są istotnym komponentem komunikacji firmy z otoczeniem. Agencja public relations Binaria Communications gwarantuje dobre i sprawne działania, a głównie cechuje się olbrzymią kreatywnością i skutecznością w pracach z tych trzech dziedzin. Długookresowe doświadczenie wynikające z innych doświadczeń kierujących nią liderówszefów uzyskane w innych spółkach przy projektach komunikacyjnych jest zapewnieniem dobrze zrealizowanej komunikacji we wszystkich branżach instytucji.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa Tychy »

  Propozycja agencji promocyjnej Lorit jest szeroka. Agencja Reklamowa Tychy Lorit to dwa profile funkcjonowania. Pierwszy, to zwykła płaszczyzna działania. Drugi to internetowa rzeczywistość. Nasza reklama jest angażująca. Strony Internetowe Tychy Lorit – projektujemy witryny WWW zgodne z oczekiwaniami. Drukarnia Tychy Lorit – to projektowanie katalogów oraz wizytówek zgodnych z konkretną strategią marketingową firmy. Pomagamy firmom nie tylko odnieść sukces w świecie rzeczywistym, ale również zwiększyć liczbę klientów. Zaufało nam już szereg korporacji. Najlepsze reklamy kontrahenci mogą obejrzeć na naszej stronie. Zapraszamy!

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Usługi detektywistyczne Poznań »

  W obecnych czasach coraz bardziej niezwykle popularne jest wybieranie usług agencji detektywistycznych. Gdy rozważamy fachowca, jakim jest dla przykładu porządny detektyw Poznań to miasto, gdzie z pewnością można znaleźć zadowalające usługi w tej kwestii. Wspaniałej jakości usługi detektywistyczne Poznań posiada w swej ofercie od zawsze. Ale dzisiaj dobrze jest z bliższa przypatrzeć się prezentowanej firmie, która umożliwia jeszcze większe rozbudowanie bogatej panoramy usługowej dostępnej w tym zakresie. Kiedy mamy na uwadze biuro detektywistyczne Poznań, a konkretnie niniejsza firma dostarcza szeroką paletę doskonałej klasy usług detektywistycznych, takich jak choćby sprawy cywilne czy specjalistyczne rady. O ile potrzebny jest prywatny detektyw Poznań oferuje wspaniałej jakości fachowców, którzy prowadzą współpracę ze służbami policyjnymi, jak również z innymi agencjami detektywistycznymi, a dodatkowo mogą się pochwalić imponującym doświadczeniem w tym zakresie. Żeby znaleźć prezentowaną firmę należy zaledwie wpisać w wybraną wyszukiwarkę online hasło „agencja detektywistyczna Poznań”. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny w sieci.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja imprez dla firm Poznań »

  Na co mogą czekać klienci korzystający z propozycji ofertowej: organizacja imprez integracyjnych Poznań, jaką z powodzeniem przedstawia Agencja Eventowa Poznań Kornela Wachowiaka? Przejrzyj następującą stronę internetową, a przy jej pomocy zaznajomisz się z oryginalnością propozycji tej agencji. W zależności od życzeń kontrahenta, oferta dotyczyć może zamkniętych imprez, a także dużych, również plenerowych pikników. Wykorzystując animację ruchową, jako efektywną formę integracji, w obszarze propozycji ofertowej "organizacja imprez integracyjnych Poznań" prezentowane są różnorodne rozrywki. Latem Agencja - Organizacja Eventów Poznań organizuje między innymi rejsy żaglówką, spływy kajakowe lub też wyprawy autami w terenie. Zaś zimowe miesiące to doskonały okres na realizacje propozycji wyjazdy motywacyjne. W jej ramach proponowane są kursy lawinowe albo też wypady w góry. Szczegółowe info co do imprez integracyjnych, również tych jak pikniki firmowe (Poznań), wyszukać można pod tym adresem on-line.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nazwa dla firmy »

  Witamy klientów na oficjalnej witrynie online Promero. pl Agencja Reklamy Lublin, nowoczesnego atelier reklamy firmy. Zapewniamy zindywidualizowane podejście do niejednej jednostkowej kooperacji dla potrzeb branżowych odbiorców Promero. pl Identyfikacja Wizualna Firmy, udaj się pod niniejszy adres modułu kontaktowego online i przekonaj się sam. Zatrudniamy profesjonalnych projektantów oraz copywriterów, jakim możesz śmiało zalecić świadczenie implementacji z domeny „nazwa dla firmy – naming”. Nasza domena to wysokiej postaci, a poza tym niecodziennie korzystne pod względem cenowym wdrożenia z kategorii bannery reklamowe, reklama na samochodzie, fachowo przygotowane wizytówki czy plakaty reklamowe. Bliższe charakterystyki odnośnie Promero. pl Agencja Reklamy Lublin – Portfolio będą udostępnione po udaniu się na wymienioną stronę w cyberprzestrzeni. Atelier Promero. pl Nietuzinkowa Identyfikacja Wizualna Firmy – z nami osiągniecie rozgłos w skali ogólnokrajowej, jak też zagranicą. Inspirujemy do nawiązania kooperacji.

  Data dodania: 19 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wideo arena - profesjonalny poradnik wideo »

  Portal Wideo arena skutecznie wypromuje w Internecie nie tylko firmy, ale i zespoły weselne. Użytkujecie różne portale tematyczne, a nie wiecie, że jest serwis nie związany z weselem, a mający wspaniałe efekty. Wystarczy, że przejrzycie liczniki filmów zespołów weselnych u nas, a zobaczycie, że jest o co grać. Niezwłocznie załóżcie konta i powstawiajcie wszystkie filmy, jakie macie na You Tube. Po krótkim czasie osiągną one świetną oglądalność, ale najpierw muszą spełnić drobny warunek. Mianowicie dodajcie do każdego z nich kilku zdaniowy opis. Jest to bardzo ważne i przyniesie korzyści.

  Data dodania: 12 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Panorama nieruchomości »

  Biuro Nieruchomości Panorama z Torunia świadczy kompleksową usługę pośrednictwa w handlu nieruchomościami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszego biura nieruchomości, możemy wyjść naprzeciw nawet najbardziej wyszukanym żądaniom Kontrahentów. Z biurem nieruchomości Panorama korzystnie sprzedasz swoje mieszkanie, dom, działkę lub biuro, a przy tym zyskasz pewność, że transakcja będzie przebiegała w bezpieczny sposób. Doświadczeni pracownicy agencji nieruchomości z Torunia są ze swoim Zleceniodawcą na każdym etapie dokonywania transakcji, niezależnie czy mamy do czynienia z kupnem czy sprzedażą nieruchomości. Nasza misja rozpoczyna się podczas pierwszego spotkania, a kończy przy przekazaniu kluczy lub podpisaniu umowy o sprzedaż nieruchomości. Każda transakcja odbywa się pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości W agencji nieruchomości Panorama zdajemy sobie doskonale sprawę, że nasi Zleceniodawcy mogą być nowi na rynku nieruchomości. To właśnie dlatego pragniemy współpracować z Klientem przy każdym etapie transakcji, aby czuwać nad całością. Dzięki profesjonalnemu pośrednictwu, zaoszczędzicie mnóstwo czasu. Przygotujemy i przypilnujemy niezbędnych dokumentów. Potrzebujesz gotówki na mieszkanie albo dom? W ofercie naszego biura nieruchomości znajdziesz pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Nie zwlekaj - już dziś rozpocznij współpracę z biurem nieruchomości Panorama. Spotkasz się z uczciwością, profesjonalizmem oraz agentami nieruchomości, którzy dysponują wiedzą i doświadczeniem. O każdego Klienta dbamy tak, jak sami tego byśmy wymagali od innej firmy!

  Data dodania: 25 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne agencje kreatywne Warszawa »

  CC Professionals Group jest doświadczoną agencją kreatywną, której siedziba znajduje się w Warszawie. Przedsiębiorstwo świadczy szeroką gamę usług reklamowych, a w tym również usług graficznych. Posiada bogate doświadczenie w realizowaniu tego typu zleceń, z tej przyczyny są one wykonywane całkowicie efektywnie a oprócz tego skutecznie. Firma zatrudnia wyłącznie pracowników o wysokich kwalifikacjach, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Dlatego też CC Professionals Group świadczy wyłącznie usługi o najwyższych parametrach jakościowych. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w projektowaniu takich elementów graficznych jak ulotki, plakaty, banery, infografiki i również okładki. Wszystkie projekty są tworzone z pełną starannością a także są dostosowane do indywidualnych wymagań każdego klienta. W ramach swoich usług agencja reklamowa proponuje również profesjonalne doradztwo.

  Data dodania: 09 07 2020 · szczegóły wpisu »