Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'architekci':

Sortuj po:

 • Projektant wnętrz Warszawa »

  UNICOSTUDIO to autorska pracownia stworzona przez dyplomowaną architekt wnętrz Annę Wysocką-Bartczak dla której projektowanie wnętrz to nie tylko zawód ale przede wszystkim pasja którą dzieli z inwestorami. Firma świadczy usługi z zakresu architektury i aranżacji wnętrz. Nazwa pracowni powstała z połączenia dwóch włoskojęzycznych słów: słowa UNICO które oznacza: jedyny, unikalny, wyjątkowy, niezwykły oraz słowa STUDIO czyli pracownia. Nazwa ta idealnie charakteryzuje powstające w pracowni projekty wnętrz, każdy z nich to indywidualne podejście dopasowane do inwestora, a efekt pracy wyróżnia się najwyższą jakością, funkcjonalnością rozwiązań oraz ponadczasową stylistyką. Architektura wnętrz to osobna gałąź architektury, rządząca się własnymi prawami i wymagająca pełnego zaangażowania i wyspecjalizowania się w tej właśnie dziedzinie. Projektowanie wnętrz polega na tworzeniu ergonomicznego i funkcjonalnego wnętrza oraz nadaniu mu indywidualnego charakteru, designu i finezji. Polega na projektowaniu przede wszystkim wnętrza dopasowanego do indywidualnego gustu i trybu życia właściciela. Projekt wnętrza to ingerencja w układ funkcjonalny, zmiana układu ścian, związane z tym zmiany w układach punktów elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych dostosowanych do zaprojektowanej koncepcji funkcjonalnej. Projektowanie wnętrz to tworzenie kompozycji sufitów, podłóg, ścian - podziałów zmierzających do uzyskania spójnej stylistycznie przestrzeni. Kompleksowy projekt architektury wnętrz obejmuje również projekty mebli indywidualnie wykonywanych i nierozerwalnie związanych z zaprojektowaną przestrzenią oraz wszystkich elementów stanowiących o całości kompozycyjnej wnętrza

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektant wnętrz Poznań »

  Jakiego typu właściwości winna posiadać dobrze zaprojektowana sypialnia? Nie masz pojęcie jak zaaranżować salon, by był przyjaznym pokojem? Co uczynić, by pomieszczenia biura albo innego rodzaju lokalu były naprawdę funkcjonalne? Firma ARTA DESIGN - Projektanci Wnętrz Poznań pozwoli Ci odnaleźć odpowiedź na wszystkie z powyższych zapytań, a następnie profesjonalnie wykonać wszelkie projektowe cele. ARTA DESIGN - architekt wnętrz Poznań gwarantując kompleksową obsługę – od wykonania projektu, po kontrolę nad jego realizacją, pozwala klientom dostać pomieszczenia, które w każdego rodzaju elemencie będą spełniały ich wymagania. Obojętnie czy chcesz odnowić wygląd domu czy pomieszczeń biurowych, z ARTA DESIGN - Aranżacja Wnętrz Poznań, będziesz mógł zrealizować to bardzo szybko oraz efektywnie. W ramach usług "architektura wnętrz Poznań" czy "aranżacje wnętrz Poznań", studio projektowe ARTA DESIGN (Artadesign. com. pl) wykonuje projekty w różnych designach – klasycznych, jak również nowatorskich.

  Data dodania: 16 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Architektura »

  Odkryj świat architektury, designu jak również projektowania wnętrz - Archirama to największy serwis odnośnie właśnie całej branży architektury. Najciekawsze projekty budowlane, budowle użyteczności publicznej oraz udane inwestycje, które będą przeprowadzane w Polsce. Obejrzyj opinie architektów oraz ich zdanie - co sądzą o niedawno oddanych projektach. Obejrzyj najlepsze zdjęcia całych wnętrz jak również budowli, znajdź inspiracje dla siebie na następny projekt. Rozmowy o architekturze, o urządzaniu wnętrz i nie tylko. Portfolia projektantów. Archirama to jeden z największych serwis dla architektów w naszym kraju. Poza najnowszymi projektami prezentujemy także opuszczone miejsca z całej Polski a także z całego świata! Galerie zdjęć, filmy wideo, audycje radiowe, recenzje oraz opinie innych osób z branży, lifestyle - a to wszystko w serwisie Archirama. pl.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »