Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'Książki':

Sortuj po:

 • Wszystko do nauki języka obcego »

  Myślisz o tym aby nauczyć się języka obcego i grzebiesz w sieci aby odnaleźć teraz kursy, audio kursy, książki, ebooki, fiszki, programy do nauki języka, albo innych pomocy językowych. Jeżeli na któreś z tych zapytań uzyskałeś odpowiedź „ tak”, to powinieneś zaglądnąć na nasze strony. Celem serwisu jest nagromadzenie tych wszystkich materiałów do nauki języka obcego w jednym miejscu, abyś nie musiał siedzieć godzinami przy komputerze. Wyszukasz tutaj właśnie kursy, audio kursy, książki, ebooki, fiszki, programy do nauki języka. Są one dostępne w formacie mp3, CD i papierowej.

  Data dodania: 02 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gry karciane planszowe »

  Czołem. Oto zobrazowanie działalności księgarni online Exlibra. To współzawodnictwo w województwie łódzkim na rzecz księgarni Empik, Gandalf a także Merlin. Sklep internetowy dzierży w swoim arsenale tanie książki. Kompetencje sklepu z książkami obejmują terytorium całej Polski. Księgarnia internetowa z osady Łódź ma generalny przekrój książek z całego padołu, a są to tanie książki w otoczeniu, których są książki dla dzieci i młodzieży, bibliografia miłosna, podręczniki szkolne, wydawnictwa historyczne a również albumowe, książki jeździeckie, informatory, książki przygodowe, poradniki, romanse, publikacje rozrywkowe i naukowe. Sklep z książkami z kraju ojców zwany Exlibra to ebooki, puzzle, audiobooki, bajki dla dzieci do czytania, zabawki dla dzieci, gry karciane i gry planszowe. Jegomość, który zapisze się na witrynie web sklepu z grami zostanie nagrodzony prezentem w postaci rasowych, treściwych biuletynów (STB). Wspólnie z daną przesyłką księgarnia wysyłkowa wzbogaca ją gratisowymi broszurami, które są zajawkami redaktorskimi. Księgarnia online eksponuje na handel tanio inne rodzaje książek oraz wariantów literackich a także calutkie spektrum książek specjalistycznych oraz przewodników. Sklep online rozporządza we własnym magazynie zatrzęsieniem intrygujących nazw książek a ponadplanowo planuje specjalistyczne propagowanie wątków m. in. książka za darmo czy też darmowa wysyłka. Konsument może komunikować się osobiście, przez telefon lub mailowo. Wszelki gość po przeczytaniu książki i zostawieniu komentarza będzie brał udział w, konstruowanym przez księgarnię, losowaniu morowych nagród.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Podręczniki - Kup-ksiazke.pl »

  Książki, a szczególnie podręczniki do szkoły, niezależnie od tego, do której klasy uczęszcza nasze dziecko to droga inwestycja. A wiele z nich nie jest kupowana od starszych roczników bo lub zmienił się program nauczania jak również nastąpiła zmiana książek, lub większość z nich zawiera ćwiczenia, które są już opracowane. Wówczas komplet nowych książek jest potrzebny. A jedynym sposobem by nieco zaoszczędzić może być nabycie książek w internetowej księgarni, gdzie koszty są niższe niż w zwykłych sklepach. Ta księgarnia oferuje Wam książki dla uczniów wszystkich grup szkół w atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak zarobić na stronie internetowej »

  Perium. pl to nowatorski na krajowym rynku serwis w Internecie, który trudni się sprzedażą plików. Całkowicie zautomatyzowana aplikacja pozwala na sprzedaż autorskich materiałów takie jak książki elektroniczne oraz podobne treści. Nasza aplikacja proponuje możliwość sprzedaży ebooków oraz kursów z poziomu własnej strony internetowej użytkownika, co stanowi niesamowite ułatwienie dla każdego naszego klienta. Przyciągamy potencjalnych partnerów najbardziej korzystną w branży prowizją od sprzedaży plików, która stanowi jedynie 9 procent ceny sprzedaży. Dopełnieniem propozycji usług Perium. pl jest kompleksowy program partnerski. Oferujemy naszym współpracownikom intratną strategię z zakresu „jak zarobić na stronie internetowej”. Perium. pl – zautomatyzowana sprzedaż ebooków i najlepsze programy partnerskie w Internecie.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia językowa online »

  Nie zauważono chyba w dziejach ludzkości takiego okresu, żeby zrozumienie wspólnot władających innymi narzeczami bywało bezproblemowe. Ot choćby historia zawarta w Biblii. Budowniczowie Wieży Babel zaczęli mówić niezrozumiałymi narzeczami. My pomagamy nie dopuścić do właśnie takich okoliczności. Jako księgarnia językowa robimy wszystko, aby ułatwić przyswajanie i dogadanie w językach obcych. Innymi słowy, żeby języki obce przestały być obce. Proponujemy szeroki wachlarz słowników, podręczników, gier językowych, rozmówek, opracowań multimedialnych, które to niechybnie wspomogą opanować skomplikowane reguły obowiązujące w różnych językach. Odnajdą Państwo także w naszej ofercie materiały do nauki niderlandzkiego, włoskiego, angielskiego, arabskiego, chińskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, portugalskiego, francuskiego i rosyjskiego. Na internetowych półkach księgarni językowej znajdują się także materiały pomocnicze dla pedagogów, poradniki, książki, testy, oprawcowania, które pomogą opracowanie kształcenia, pozwolą sprawdzić stan wiadomości oraz sprawią, że nauka będzie ciekawsza. Przedstawiamy również literaturę anglojęzyczną oraz skróty opowiadań i powieści z płytkami CD, tak ułatwiające naukę. Proponujemy wysokie upusty oraz szybkie terminy realizacji zamówień. Uprzejmie prosimy w nasze internetowe progi.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ebooki, audiobooki i książki »

  Katalog internetowy zwierający ebooki, audiobooki oraz książki obecne na polskim rynku, do kupienia przez internet w formie drukowanej lub elektronicznej. Formaty pdf, mp3, cd oraz darmowe fragmenty do pobrania. Program partnerski. Starannie wyselekcjonowane publikacje elektroniczne dostępne do zakupu online. Bezcenna wiedza w zasięgu Twojej ręki w bardzo atrakcyjnych cenach. Katalog internetowy zwierający ebooki, audiobooki oraz książki obecne na polskim rynku, do kupienia przez internet w formie drukowanej lub elektronicznej. Formaty pdf, mp3, cd oraz darmowe fragmenty do pobrania. Program partnerski.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »