Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'kursy':

Sortuj po:

 • Trener biznesu »

  Szkolenia dla organizacji (przykładowo kursy managerskie), jakie urządza IICD należą do tych, o jakich Kontrahenci zasadniczo wypowiadają się nadzwyczaj dodatnio. Do wszelkiego kursu nieustannie przystępujemy w znamienny sposób. Wszystkie z przedkładanych kursów jest nadzwyczajne. Wiadomości które staramy się dostarczyć nieustannie ma donieść korzyści dla osób, jakie są uczone. O ile do tamtego dołożymy jeszcze fachowość naszych nauczycieli, to... Wystarczy już o IICD. Zapraszamy na naszą witrynę internetową. Prezentujemy niezwykle precyzyjnie na stronicy wszelkie nasze kursy.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko do nauki języka obcego »

  Myślisz o tym aby nauczyć się języka obcego i grzebiesz w sieci aby odnaleźć teraz kursy, audio kursy, książki, ebooki, fiszki, programy do nauki języka, albo innych pomocy językowych. Jeżeli na któreś z tych zapytań uzyskałeś odpowiedź „ tak”, to powinieneś zaglądnąć na nasze strony. Celem serwisu jest nagromadzenie tych wszystkich materiałów do nauki języka obcego w jednym miejscu, abyś nie musiał siedzieć godzinami przy komputerze. Wyszukasz tutaj właśnie kursy, audio kursy, książki, ebooki, fiszki, programy do nauki języka. Są one dostępne w formacie mp3, CD i papierowej.

  Data dodania: 02 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Antidotum - Firma szkoleniowa, Szkolenia - Białystok »

  Przedsiębiorstwo szkoleniowa Antidotum zajmuje się prowadzeniem szkoleń zawodowych. Firma Antidotum posiada w ofercie warsztaty ułatwiające rozwijać cenne umiejętności a także zdobycie doświadczenia zawodowego.Nasza kadra szkoląca to osoby wykształcone z dużą praktyką zawodową. Naszym zamiłowaniem jest wspieranie i dzielenie się wiedzą. Energiczny rozwój naszego zakładu jest przykładem wielkiego potencjału grupy nauczającej i przydatności wiedzy, którą przekazujemy na szkoleniach.Zespół fachowców z dużym doświadczeniem służy Państwu pomocą i wsparciem psychologicznym. Nasi fachowcy: psychiatra,terapeuta,psycholog doradca zawodowy oraz pedagog pomogą Państwu w likwidowaniu problemów. Nasza instytucja prowadzi nabór na: kurs na elektryka, stolarza meblowego oraz grafika komputerowego.Pomoc naszej firmy skierowana jest także do osób prowadzących własną działalność gospodarczą a także planujących rozpoczęcie takiej działalności. Zachęcamy do zapoznania się z nasza propozycją. Służymy radą telefoniczną i indywidualną rozmową w biurze.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Dla Biznesmenów »

  Posiadanie właściwych umiejętności jest kluczem do realizowania triumfu. Przedsiębiorstwo Skills Up zajmuje się organizacją szkoleń. Kadra firmy to wysokiej jakości fachowcy ze swoich branż, co przynosi wysoką skuteczność szkoleń i zadowolenie klientów. Jak konwersować z osobami, żeby sprzedaż w Państwa korporacji była wielka? Na to i każde inne zapytania zdobędziesz respons na naszych instruktażach związanych ze sprzedażą. Nasze szkolenie ze sprzedaży wdroży Cię w arkana wydajnej sprzedaży, dowiesz się jak określać wyrazy, poznasz receptury, które przełożą się wprost na efekty sprzedaży. Chcesz uzyskać nowe umiejętności? Nie powstrzymuj się i zajrzyj na naszą stronę.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • SZKOLENIA BHP WARSZAWA »

  Szkolenia i usługi BHP. Nadzór BHP i PPOŻ. Nowoczesne szkolenia BHP i PPOŻ dla wszystkich grup zawodowych, ocena ryzyka zawodowego dla wszystkich stanowisk pracy, postępowania powypadkowe, dokumentacja powypadkowa. Szkolenia bhp wstępne oraz szkolenia bhp okresowe. Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Outsourcing BHP, kompleksowa obsługa BHP przedsiębiorstw.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła nurkowania GOODDIVE, kursy nurkowania Warszawa »

  Witamy serdecznie na stronie gooddive Nurkowanie to dla nas wielka przygoda, pasja i odpowiedzialność. Zajmujemy się szkoleniami dla wszystkich rozpoczynających przygodę z nurkowaniem oraz płetwonurków, którzy chcą podwyższyć swoje kwalifikacje i umiejętności nurkowe. http://gooddive.pl/szkolenia/kursy-rekreacyjne-iantd.html Naukę nurkowania prowadzimy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Wszystkie kursy prowadzone są przez doświadczonych instruktorów należących do prestiżowej organizacji nurkowej IANTD (International Association of Nitrox and Technical Divers) Międzynarodowe Stowarzyszenie Nurków Nitroksowych i Technicznych. http://gooddive.pl/o-mnie.html Po zakończeniu kursu każdy z uczestników otrzymuje certyfikat oraz dyplom IANTD honorowany na całym świecie. Szkolenia prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania nurkowania rekreacyjnego i kursów technicznych. Kursy prowadzone są przeważnie w Warszawie i nad jeziorem Hańcza w miejscowości Błaskowizna. Oprócz programów podstawowych (OWD - Open Water Diver, AOWD - Advanced Open Water Diver) prowadzimy szkolenia z wykorzystaniem nitroksu dla średnio zaawansowanych (EANx Nitrox Diver, EANx Advanced Nitrox Diver, Deep Diver) oraz kursy trimixowe dla doświadczonych nurków, chcących nurkować coraz głębiej w ramach szkoleń technicznych IANTD (Technical Diver, Normoxic Trimix Diver, Trimix Diver). Dla nurków posiadających odpowiednie uprawnienia organizujemy wyprawy na wraki Zatoki Gdańskiej i Morza Bałtyckiego. W ramach szkoleń specjalistycznych prowadzimy kursy podlodowe (Ice Diver IANTD) oraz wrakowo-morskie (Wreck Diver IANTD) otwierające drzwi do bezpiecznego nurkowania na wrakach.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia bhp, szkolenia e-learning EKOL-BHP »

  Jako firmaP usługowo-doradcza zajmujemy się przede wszystkim bezpieczeństwem i higieną pracy. prowadzimy szkolenia bhp pracowników i przedsiębiorców. Kursy prowadzimy w metodą tradycyjną jak również metodą on-line. Wykonujemy także oceny ryzyka zawodowego, sporządzamy dokumentacje powypadkowe. Idąc naprzeciw klientom w celu rozszerzenia propozycji sprzedajemy w sklepie internetowym odzież i obuwie robocze jak również sprzęt bhp. Służymy pomocą w kwestiach z obszaru bhp, bezpieczeństwa i higieny pracy a także prawa pracy. Oprócz tego zajmujemy się kursami z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, ppoż jak również wdrażaniem systemu HACCP.

  Data dodania: 16 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy księgowe »

  Księgowość jest ze stuprocentową pewnością bardzo ważna w każdej korporacji i dlatego również trudnimy się wykonywaniem kursów pozwalających na zapoznanie się z najważniejszymi kwestiami związanymi z księgowością. Sami siebie stale doszkalamy co sprawia, że nasze warsztaty księgowe są profesjonalne. Gwarantujemy, że dzięki nam na pewno będziecie w stanie spokojnie prowadzić księgowość w własnej spółce. Jednym z najpopularniejszych kodów księgowych jest program symfonia a u nas znajdziecie Państwo kurs programu symfonia. Gwarantujemy, że dzięki nam będą w stanie państwo prowadzić swoją księgowość na bardzo wysokim poziomie. Kurs samodzielnych księgowych jaki oferujemy jest ze stuprocentową pewnością dopracowany tak ażeby prawie każdy nawet nie do końca znający przepisy księgowe był sobie w stanie poradzić po nim z podstawowymi rozliczeniami księgowymi. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

  Data dodania: 15 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Studio Deszcz - kursy fotografii »

  Czy pragniesz zapisać się na profesjonalny przewodnik fotograficzny? A może zwyczajnie chciałbyś zaznajomić się z dziedziną jaką jest fotografia? Czy natomiast chciałbyś lub chciałabyś ażeby zrobić Tobie piękne zdjęcia do portfolio? O ile na jakieś z pytań odpowiedziałeś TAK - to idealnie trafiłeś. Studio Deszcz to zaawansowane usługi fotograficzne - zarówno kursy a także kursy jak również fachowa fotografia artystyczna, produktowa, reklamowa oraz dodatkowo inna. Gwarantujemy wysokiej jakości usługi. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług a na 100% będziecie zadowoleni. Wykonamy dla Ciebie wysokiej jakości ilustracje, a jeżeli sam chcesz je wykonywać to też mamy możliwość Cię tego nauczyć.

  Data dodania: 28 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Jazda defensywna co to »

  Kurs jazdy defensywnej ma na celu nauczenie kierowców bezpiecznej techniki jazdy i unikania niebezpiecznych sytuacji i wypadków na drogach. Każde szkolenie składa się z części teoretycznej i części praktycznej. W trakcie zajęć teoretycznych nasi instruktorzy przedstawiają podstawowe aspekty bezpieczeństwa na drogach: eksploatacja samochodu, nowoczesne techniki hamowania, złożona analiza kolizji drogowych, psychologiczne aspekty prowadzenia samochodu, pierwsza pomoc, a także analiza ryzyka podczas jazdy samochodem. W trakcie zajęć praktycznych uczestnicy kursu będą mogli nauczyć się poprawnego wychodzenia z poślizgów i reakcji na nieprzewidzianą przeszkodę. Dowiedzą się o ergonomicznej i wygodnej pozycji na miejscu kierowcy, która ma wpływ na lepszą widoczność w czasie jazdy. Uczestnicy kursu będą mieli możliwość poznać zasadę minimalnego zaufania do innych kierowców, a także możliwośc przećwiczenia bezpiecznego hamowania w różnych warunkach drogowych i atmosferycznych. Ich technika jazdy zostanie zaanalizowana przez doświadczonego instruktora, który dokona korekty błędów i da wskazówki jak efektywniej wykorzystywać zdobyte na kursie umiejętności. Kurs jazdy defensywnej udoskonala technikę jazdy samochodem i uczy ekonomii jazdy. Rezultatem przejścia wszystkich etapów kursu jest minimalizacja eksploatacji pojazdu i zwiększenie bezpieczeństwa uczestników ruchu ulicznego, jak i przewożonych ładunków. Kursy prowadzone są przez specjalistów w dziedzinie technik prowadzenia pojazdów mechanicznych, którzy przekazują swoją wiedzę w sposób kompetentny i łatwy do zrozumienia. Nasi kursanci zostaną wyposażeni w pomocne materiały szkoleniowe i umiejętności, które wpłyną na udoskonalenie techniki jazdy pojazdem mechanicznym. Nasz ośrodek jazdy to miejsce, w którym każdy kierowca poczuje się lepiej. Troszczymy się o rozwijanie praktycznych umiejętności naszych kursantów, prowadząc nowoczesne i profesjonalne szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i ekonomii jazdy. Nasi Klienci mogą liczyć na przyjazną i fachową obsługę, a także przyjemną atmosferę podczas kursów. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 25 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Forex? Sprawdzisz na SmartTrader »

  Nasze działania opieramy na „tropieniu” dużych graczy którzy na co dzień wpływają na światowe rynki. Nasze działania opieramy na prostych, logicznych metod inwestycyjnych opartych na czasie, cenie i wolumenie. Interesują nas rynki kontraktów terminowych i akcji amerykańskich. Jeżeli interesuje Cię forex trader to znalazłeś dobrego partnera! U nas zawsze znajdziesz aktualny kurs forex i porady dotyczące inwestowania, zapraszamy.

  Data dodania: 21 07 2018 · szczegóły wpisu »