Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'odchudzanie':

Sortuj po:

 • Dieta kopenhadzka w praktyce »

  Strona w całości poświęcona coraz bardziej znanej diecie odchudzającej, jaką z pewnością jest dieta kopenhadzka. Znajdziecie w tej witrynie wszystkie potrzebne informacje dotyczące diety trzynastodniowej, włączając w to także ryzyko związane z jej stosowaniem jak również szczegółowy jadłospis. Przeczytacie także w jaki sposób przeciwdziałać negatywnym działaniom diety kopenhadzkiej i jak unikać tzw. przybierania na wadze. Pomimo, że jest mnóstwo różnych diet redukcyjnych, to jednak dieta kopenhaska może być zaliczona do najlepszych. Zobacz jak w rekordowym okresie pozbyć się tłuszczu z dietą trzynastodniową.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza dieta odchudzająca dr.Agatstona. »

  Chyba każdy, kto kiedykolwiek starał się być szczupły, trafił w rezultacie na świetną dietę zwaną dietą south beach albo dietą plaż południa. Uczciwie jest twierdzić, że ta składająca się z 3 faz dieta, jest jedną z najzdrowszych diet redukcyjnych, które można bezpiecznie stosować bez udziału zawodowego specjalisty - dietetyka. Najbezpieczniejsza dla organizmu i jednocześnie niesłychanie skuteczna dieta doktora Arthura Agatstona zyskuje sobie coraz to nowych zwolenników. Niemała w tym zasługa pysznych potraw, które się na tą dietę składają (zwłaszcza na drugą fazę). Pewnie dręczy cię pytanie co sprawia, że dieta ta jest tak popularna? Wiedz zatem, że na diecie plaż południowych naprawdę widać błyskawiczne rezultaty pomimo, że nie trzeba wylewać siódmych potów ani zjadać setek suplementów. To takie łatwe, niezależnie od tego czy jesteś w trakcie pierwszej, drugiej czy trzeciej fazy. Sprawdź sam/a na czym polega ta cała dieta South Beach. Z pewnością uzyskasz wymarzoną sylwetkę.

  Data dodania: 20 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zdrowie »

  Poradnikzdrowie. pl to serwis specjalnie przygotowany dla nowoczesnych kobiet, które pragną dbać o wygląd i o zdrowie każdego dnia. Nasi redaktorzy przy udziale lekarzy i specjalistów z danej dziedziny poradzą w najróżniejszych zdrowotnych tematach. Piszemy dosłownie o wszystkim co interesuje nowoczesne kobiety: zdrowie i uroda, dietetyka a także zdrowe odżywianie. Wszystko o okresie ciąży jak również macierzyństwie a nawet dział specjalnie poświęcony psychologii. Przekonaj się czym spowodowana jest anemia, w jaki sposób się ją leczy, jak z nią żyć i nie tylko. W okresie wiosennym i letnim problemem jest alergia - przeczytaj które leki ułatwią ułatwią ci życie. Dodatkowo na naszej stronie: różne testy wiedzy z zakresu medycyny, forum dyskusyjne, a jeżeli nurtuje cię jakiś problem: zadaj pytanie naszemu ekspertowi.

  Data dodania: 27 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odsysanie tłuszczu »

  Lato nadchodzi szybkimi krokami. Za kilkanaście dni będziemy z przyjemnością pokazywać ramiona, nogi, a nad morzem także inne części ciała. Niezwłocznie należy pomyśleć o płaskim brzuchu. Często z racji wieku lub lenistwa niezbyt skutecznie rozwiązujemy problem zbędnych kilogramów. Krakowskie ośrodki chirurgii plastycznej proponują takim pacjentom zabieg ingerujący o nazwie liposukcja Kraków – miasto szybko działające w tej dziedzinie medycyny – zachęca do skorzystania z porad lekarzy specjalistów, którzy ocenią stopień zaawansowania zatłuszczenia i skierują lub nie na odsysanie tłuszczu dopasowane do naszych potrzeb. Konsultacja z chirurgiem-plastykiem jest niezbędna, bowiem nie każdy może zrealizować marzenie o pozbyciu się nadmiaru tłuszczu za pomocą liposukcji. Powodem niedopuszczenia do zabiegu może być m. in. nieuregulowane ciśnienie tętnicze. Odsysanie tłuszczu Kraków Alma-Medica wykonuje wg następnego planu. Krok pierwszy to małe nacięcia na skórze w celu miejscowego nastrzykiwania tkanki tłuszczowej płynem znieczulającym i zmniejszającym krwawienie. Po tej czynności w leczone miejsce wstrzykuje się specjalny płyn likwidujący dolegającą nam tkankę tłuszczową. W konsekwencji lekarz usuwa jej nadmiar pozostawiając nieskazitelnie gładką powierzchnię. Liposukcję Kraków Alma-Medica niejednokrotnie wykonuje w pakiecie z innymi zabiegami chirurgii plastycznej, jak np. plastyką brzucha. Operacja ta o fachowej nazwie plastyka powłok brzucha Kraków Alma-Medica poleca pacjentkom, które w wyniku przebytej ciąży, szybkiej i nagłej utraty kilogramów lub starzenia skóry borykają się z problemem nie zbyt prężnej skóry i tkanki podskórnej. Plastyka brzucha skutecznie przywraca jędrny wygląd skóry, a jej nadmiar zostaje z dobrym wynikiem zlikwidowany. Teraz tylko krótka rekonwalescencja i plaża należy do nas!

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Forever Living Products - sklep internetowy »

  Jesteśmy dystrybutorem firmy Forever Living Products która poprawia życie wielu ludzi. Forever jest producentem najwyższej jakości produktów, z czystego, naturalnego miąższu aloesowego jako podstawowego składnika. Forever Living to firma która stawia na produkty wysokiej jakości, z tego względu jest właścicielem terenów na których uprawia aloes, instytuty wytwórcze oraz magazyny. Foreve posiada kontrolę jakości i kosztów na każdym etapie. Firma skupia się bardzo na jakości, nowoczesności najlepszych produktów na świecie. Wśród polecanych przez nas produktów znajduje się świeży miąższ Aloe Vera gel, dezodorant aloe ever shild oraz preparty odchudzające: garcinia, clean 9, Fit 15. W sprzedaży posiadamy taże witaminy dla dzieci Forever Kids są to smaczne sproszkowane warzywa i owoce.

  Data dodania: 30 08 2018 · szczegóły wpisu »