Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'pianka poliuretanowa':

Sortuj po:

 • Izolacja budynku pianką poliuretanową »

  Jesteśmy korporacją, która trudni się wytwarzaniem specjalistycznych usług związanych z ocieplaniem pianką. Opracowujemy profesjonalne instalacje przy wykorzystaniu najwyższej jakości pianki. Posiadamy status autoryzowanego wykonawcy przy wykorzystaniu technice Dimelec Usa, LallaFom Usa. Opracowujemy takie usługi jak ocieplanie dachu pianką poliuretanową, ocieplanie poddasza i niemało innych usług. Funkcjonujemy w praktyce rzecz biorąc na terenie całej Polski takich jak Bydgoszcz, Warszawa i niemało innych usług. Nasze rozwiązania pozwalają stworzyć ocieplanie domu pianką poliuretanową przy zachowaniu relatywnie niewysokich cen. Jest to najważniejsze ponieważ pozwala na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie. Warto zainwestować w nasze rozwiązania o ile chcesz cieszyć się idealną jakością utworzonych przeze mnie usług.

  Data dodania: 21 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pianka akustyczna, Maty wygłuszające, Panele »

  Firma SOUND SOLUTIONS zajmuje się produkcją i sprzedażą materiałów dźwiękochłonnych do izolacji akustycznej. W naszej stałej ofercie posiadamy produktu umożliwiające wygłuszenie: - lokali mieszkalnych i użytkowych - samochodów dostawczych i urządzeń - maszyn i urządzeń Produkujemy i sprzedajemy profesjonalne: maty wygłuszające, pianki akustyczne, panele akustyczne, piramidki akustyczne. maty profilowane, pianki niepalne, pianki samoprzylepne. Zapraszamy do kontaktu Klientów firmowych i indywidualnych. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 28 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplanie pianką cennik »

  Nowatorskie ocieplenia obiektów budowlanych metodą zamkniętokomórkową i otwartokomórkową. Pracownicy KDKPro to specjaliści od izolacji natryskowej. W naszej pracy wykorzystujemy piankę poliuretanową o wyjątkowych właściwościach ciepłochronnych. Jeśli szukasz materiałów do ociepleń docierających w trudno dostępne miejsca, skontaktuj się z nami już dziś. Izolacja natryskowa umożliwia kompletne pokrycie dowolnej powierzchni – poddasza, elewacji i podłogi. W zależności od miejsca zastosowania wyróżniają się dwa typy pianki – pianka zamkniętokomórkowa i pianka otwartokomórkowa. Izolacja pianką to wydajne i niezagrażające środowisku zabezpieczenie Twojego domu przed nadmierną utratą ciepła. Jako nowoczesny materiał izolacyjny, pianka PRO jest dużo bardziej wydajna niż inne, powszechnie stosowane metody ociepleń. Oprócz niskiego współczynnika absorpcji wilgoci, system natryskowej izolacji chroni budynki przed groźnymi mikroorganizmami. Z tego względu jest w szczególności polecana osobom chorującym na uczulenia skórne i wziewne. Pianka PUR aplikowana jest przy użyciu maszyn sprężających, co gwarantuje skuteczność zakrycia nawet najbardziej skomplikowanych miejsc. Sama warstwa izolacji jest niewielka co oszczędza przestrzeń. Ocieplenia pianą można aplikować nie tylko w mieszkaniach, ale również w halach magazynowych i obiektach rolniczych. Pianka poliuretanowa to praktyczny materiał izolacyjny, wytyczający nowe trendy w budownictwie. KDKPro zapewnia konkurencyjne ceny usług i ekspresową realizację każdego zamówienia (zależnie od rozmiarów danej powierzchni). Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

  Data dodania: 19 10 2016 · szczegóły wpisu »