Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'poznań':

Sortuj po:

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Agencja ochrony Poznań :: IMPULS SECURITY :: Ochrona obiektów, ochrona fizyczna »

  Przez ochronę fizyczną rozumie się pracowników, którzy czuwają nad bezpieczeństwem osób i mienia znajdującego się na chronionym terenie. Pracownik ochrony nadzoruje teren, zapobiega włamaniom, kradzieżom, dewastacjom, wejściom osób nieupoważnionych oraz kontroluje ruch pieszy i samochodowy.
  Inną metodą, która podnosi poziom zabezpieczenia jest monitoring. Monitoring to usługa polegająca na dozorze sygnałów przesyłanych z danego obiektu do Centrum Dowodzenia agencji ochrony. W ten sposób, po wykryciu zagrożenia na miejsce zdarzenia natychmiast jedzie grupa interwencyjna, którą wzywa pracownik ochrony.
  W wielu firmach ochroniarskich usługa sprzątania jest dodatkową opcją dla klientów. Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń zgodne z zakresem obowiązków, profesjonalny sprzęt do sprzątania i środki czystości to produkt flagowy wielu firm ochroniarskich.
  Agencja ochrony Impuls Security Polska Sp. z o.o. (www.isp24.pl) zajmuje się świadczeniem trzech powyższych usług. Firma ta wykonuje bardzo szeroko rozumiany zakres usług ochrony osób i mienia dla firm, przedsiębiorstw, obiektów handlowych, a także dla klientów prywatnych. W ofercie znajduje się także ochrona budów – obiektów w trakcie realizacji: zabezpieczamy mienie na terenie inwestycji.
  Personel firmy Impuls jest przeszkolony i wyposażony w odpowiedni sprzęt. Jednym z nich jest Active Guard, który umożliwia podgląd pracy strażników w czasie rzeczywistym. Instalujemy również systemy alarmowe, telewizję przemysłową, systemy kontroli dostępu do pomieszczeń, a także nadzorujemy sygnały SSWIN. Monitoring dostosowujemy do wymagań klienta.
  Najnowszą usługą w naszej ofercie jest sprzątanie pomieszczeń. Usługi porządkowe świadczone są dla firm, przedsiębiorstw, obiektów medycznych oraz klientów indywidualnych. Prace porządkowe wykonuje przeszkolony personel nad, którym czuwają Koordynatorzy Usługi. Pracownicy są wyposażeni w odpowiednie narzędzia i sprzęt do sprzątania.
  securi.pl

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rolety Poznań »

  Posiadamy w ofercie stylowe, solidne systemy okienne do wszelkiego rodzaju wnętrz: lokalu mieszkalnego, firmy, restauracji. W naszej ofercie m.in. solidne rolety, poza wewnętrznymi również zewnętrzne. Chronią one przed hałasem, gwarantują izolację akustyczną i termiczną, osłaniają przed promieniami słonecznymi, a także stanowią element ozdobny budynku. Bogaty asortyment żaluzji (pionowych, poziomych, plisowanych), moskitier, zasłon (rzymskich i austriackich) czy Panel Track powoduje, że można wybrać artykuł najbardziej odpowiedni dla konkretnego pomieszczenia. Kadra oferuje fachowy konsulting oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Rolety Centrum Poznań, tel. 794 77 36 37.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem samochodów Poznań »

  ProMobil Fleet para się wynajmowaniem samochodów. Cena za jednodniowe wydzierżawienie auta została zamieszczona na stronie. Każda Skoda jest zaopatrzona w klimatyzację. Korzystając z przedstawionego telefonu możemy zapoznać się ze szczegółami oferty. Najem długoterminowy samochodów wspomagany jest usługą car fleet management, co zapewnia rzeczywisty komfort korzystającym. Nawet jeżeli okres obowiązywania kontraktu jest znaczny, stawka za dzierżawę pozostaje niezmieniona. Wynajem samochodów to nowoczesne rozwiązanie, które okazuje się ogromnym udogodnieniem dla spółek. Siedziba ProMobil Fleet mieści się w Poznaniu. Jeśli chcielibyśmy, aby zadzwonił do nas handlowiec, należy zostawić na witrynie swój numer telefonu. ProMobil Fleet to kadra specjalistów, z odpowiednim zaangażowaniem czuwających nad komfortem użytkowników. Z uwagi na tego typu wynajem samochodów Poznań ma prawdziwe powody do zadowolenia.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania na wynajem Poznań »

  Poznań zapewnia pokoje do wynajęcia. Dla tych którzy chcą uniknąć pensjonatów firma Room66 proponuje mieszkanie przy Maratońskiej. Restaura Maraton Gardens to apartamentowiec w którym się ono mieści. Wynajem jest na konkurencyjnych warunkach cenowych, a poza tym można za darmo korzystać z parkingu. Wynajem apartamentu gwarantuje nam korzystanie z Internetu i pospolitych domowych sprzętów. Odpłatnie natomiast można skorzystać z mini-baru. Nie musimy zabiegać o ręczniki czy suszarkę, wszystko jest na miejscu. Każdy potrafi sobie wyobrazić jaki komfort stwarzają luksusowe mieszkania Poznań. Niektórzy są nawet do luksusu przyzwyczajeni. Zainteresowanie menedżerów wiąże się z ogromnymi atutami tego wnętrza. Łazienka jest niezwykle nowoczesna a salon posiada wspaniałą sofę. Znacząca ilość bieli w salonie robi efekt olbrzymiej świeżości. Apartament zaopatrzony jest w balkon.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spadek prawnik Poznań »

  Kancelaria Prawna Poznań przy ulicy Wielkiej świadczy bardzo szeroki zakres usług prawnych począwszy od sporządzania pism i doradztwa prawnego a skończywszy na zaawansowanych działaniach polegających na reprezentowaniu klientów przed instytucjami, urzędami i sądami. Radca prawny Paweł Narożny to prawdziwy prawnik z powołania, który odznacza się cechami wrodzonymi takimi jak determinacja, ambicja, elokwencja czy też sprawna organizacja pracy. Powoduje to, że niezależnie od poziomu skomplikowania sprawy możemy z pełnym spokojem powierzyć mu każdą sprawę dotyczącą wielu dziedzin prawa między innymi takich jak prawo rodzinne, spadkowe, gospodarcze, administracyjne, prawo pracy i wiele innych. Postaw na doświadczenie w połączeniu z pasją i zaangażowaniem.

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kostka brukowa w Poznaniu »

  Fachowe, jak i nad wyraz kompleksowe usługi koparko ładowarką Poznań czy też układanie kostki brukowej Poznań to usługi, w jakich bardzo dobrej jakości ekspertem jest firma BIN-BRUK Układanie Kostki Brukowej Poznań. W czasie prowadzonej działalności, z sukcesem proponuje świadczenia klientom indywidualnym, jak też wielorakiego typu firmom czy też placówkom. BIN-BRUK Układanie Kostki Słupca, jako bardzo dobrej klasy fachowiec, uznany jest w Poznaniu, jak również w całym regionie Wielkopolski. Poprzez współdziałanie z mającymi renomę producentami kostki brukowej, BIN-BRUK zagwarantować ma okazję nie jedynie fachowe brukarstwo w Poznaniu oraz jego sąsiedztwie, lecz także dostępność do bardzo dobrej klasy materiałów. W ramach propozycji sprzedaż - kostka brukowa, kontrahenci mają możliwość tu się zaopatrzyć w obrzeża betonowe, behaton oporniki czy kostkę betonową. Zaś świadcząc usługi koparko ładowarką, w obszar których wchodzą takiego typu świadczenia jak m. in. wyburzenia, BIN-BRUK Usługi Koparko Ładowarką Poznań gwarantuje swym klientom skuteczną pomoc w czasie przygotowywania terenów pod układanie kostki.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog Poznań »

  Pomoc jaką udzielają doświadczeni psychologowie czy też psychoterapeuci, przedstawia dla wielu osób jedyną okazję na zlikwidowanie posiadanych problemów. W teraźniejszych czasach stany takie jak niepokój, smutek czy drażliwość towarzyszą co raz większej ilości ludzi. Na szczęście co raz większa ilość osób ma świadomość kłopotów, jakie je napotykają i decyduje się na odwiedzenie gabinetu psychologicznego bądź też zapisanie się na psychoterapie. We wsparciu dobrego psychologa bądź psychoterapeuty widzą możliwość na zlikwidowanie kłopotów. Gestalt - gabinet psychologiczny Poznań, stanowi miejsce, gdzie takie osoby mogą odszukać bardzo efektywną pomoc. Zatrudnieni tam psychologowie jak też psychoterapeuci świadczą najwyższej jakości pomoc w kłopotach długoletnich, jak i w czasie występowania różnego rodzaju okoliczności trudnych. Gestalt w zakresie świadczeń psychoterapia Poznań lub też psycholog Poznań proponuje spotkania indywidualne, jak też różnorodnego typu grupy wsparcia.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Poznań »

  Wczesne lata dziecka mają niezwykle duży wpływ na jego prawidłowy rozwój. Małe dziecko, ma doskonałe predyspozycje do przyjmowania nowych rzeczy. Decydując się na posłanie dziecka do przedszkola, rodzice muszą więc wziąć pod uwagę to, aby konkretne przedszkole oprócz należytej opieki, zapewniało dzieciom zajęcia, dzięki którym będą mogły zdobywać nowe zdolności. Po zakończeniu tego typu przedszkola, dziecko będzie bardzo dobrze przyszykowane do dalszego poznawania świata. Uniwersytet Maluszka - prywatne przedszkole Poznań, zalicza się do tego rodzaju przedszkoli, które zagwarantują dzieciom wysokiej jakości opiekę, której składnikami będą zabawy jak również metody opiekuńcze, dzięki którym zdolności dzieci będą doskonale pobudzane. Uniwersytet Maluszka - przedszkole Poznań to przedszkole, do którego każdy opiekun może mieć pełne zaufanie. Dzieci mają okazję uczestniczyć w zajęciach teatralnych, ćwiczeniach z logopedą bądź nauce języka obcego. Wykwalifikowana jak i miła kadra z tego prywatnego przedszkola, dokłada wszelkich starań, aby czas jaki dzieci spędzą w przedszkolu był czasem niezapomnianym.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie strony Google »

  Eksperci z agencji reklamowej Grupa TENSE Poznan umiejętnie pozyskują linki. Organizując pozycjonowanie, korzystają z katalogów o stosownym współczynniku PR. Odszukiwane są katalogi podlegające pracy redaktora, takie, którym Google przypisuje najznakomitsze oceny. Konsumenci mogą liczyć na wyśmienitą ochronę prywatności. Przy realizacji zleceń zachowywane są również inne niezbędne standardy etyczne. Znawcy tematyki zajmujący się pozycjonowaniem stron dysponują olbrzymią wiedzą. Wiedzą jakie są regulaminy konkretnych wyszukiwarek. Agencja wykonuje kampanie marketingowe przy wykorzystaniu przetestowanych środków przekazu. Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach wspiera doskonałej jakości praca copywriterów. Profesjonaliści z Grupy TENSE znają istotne kwestie dotyczące hostingu, atrakcyjnie kreują strony w Internecie. Branding najkorzystniej jest powierzać marketingowcom przed którymi e-biznes nie ma sekretów. Pozycjonowanie strony internetowej za pośrednictwem Grupy TENSE jest niezmiernie profesjonalne i niesamowicie wpływa na konkurencyjność na rynku. Warto tutaj zapewniać sobie kampanie AdWords.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mezoterapia Poznań »

  Oferta usług renomowanego specjalistycznego salonu piękności pod nazwą Gabinet Kosmetyczny Poznań Rataje Katarzyna Daszkiewicz zawiera w sobie indywidualnie dopasowane do potrzeb klientek najwyższej jakości zabiegi kosmetyczne. W gabinecie kosmetycznym wykonywane są zabiegi z zakresu pielęgnacji oprawy oka, cery bądź dłoni i stóp. Hitem oferty zabiegowej są realizacje typu peeling kawitacyjny, mezoterapia Poznań czy mikrodermabrazja diamentowa. Zarówno mezoterapia, jaki i mikrodermabrazja to najlepsze zabiegi odmładzające na skórę twarzy, szyi i dekoltu, które przy regularnym stosowaniu spłycają bardziej czy mniej widoczne. Pielęgnacja dłoni oraz stóp obejmuje zabiegi estetyczne, na przykład manicure oraz pedicure hybrydowy, wraz z pokryciem płytki paznokcia wytrzymałym światłoutwardzalnym lakierem Shellac. Kontakt: Poznań Rataje, tel. tel. 519-602-072.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie w Poznaniu »

  Tym, co wyróżnia firmę Seti jest pełnozakresowość oferty. Zamysłem jest dostarczenie klientom jak największego wyboru działań, które ulepszają prosperowanie podmiotów gospodarczych. Zaczynając od podstawowych usług jak np. sprzątanie w Poznaniu, ekipa Seti dba o czystość w biurach i przepastnych magazynach. O wydajności Seti świadczą wysokie miejsca wyszukiwania na słowa „sprzątanie hal Poznań” lub „sprzątanie biura Poznań”. Kolejnym sektorem są szkolenia BHP Poznań obejmujące. Szkolenie BHP dla pracowników, zarówno wstępne, jak i okresowe, jest prowadzone przez kompetentnego instruktora. Zwiększa to bezpieczeństwo. Klienci firmowi mają do dyspozycji też kompetentną obsługę kadrową i płacową wedle reguł outsourcingu. Seti dba także o klientów indywidualnych – zespoły specjalistów Seti codziennie czyszczą setki metrów kwadratowych powierzchni mieszkalnych. Można zamówić pranie dywanu (zob. „czyszczenie dywanów Poznań). Wykorzystanie specyfików oraz maszyn najwyższej efektywności gwarantuje wyczyszczenie każdego typu powierzchni z błyskawicznym czasie.

  Data dodania: 01 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprzedaż domów Poznań »

  Jeżeli zależy Ci na domu w spokojnej okolicy, skąd jednak będziesz mieć blisko do Poznania, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www! Będące do Państwa dyspozycji osiedle budynków jednorodzinnych znajduje się w Kamionkach w okolicach Poznania. Dojazd do centrum miasta to tylko kwadrans, dlatego wybierając nasze osiedle, nie masz problemu z dotarciem do zakładu pracy, do szkoły czy odwiedzeniem galerii handlowej. Na prezentowanym przez nas osiedlu możesz zdecydować się na dom, który najlepiej spełnia Twoje oczekiwania - odpowiedni metraż domu, a także działki oraz wygodny plan pomieszczeń spełni najbardziej rygorystyczne standardy!

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lawety Poznań »

  Oferta Tolin Pomoc Drogowa Poznań to reakcja na stale zwiększającą się niestety liczbę stłuczek na drogach. Drużyna profesjonalistów bezzwłocznie dociera na miejsce wezwania, realizując pełnowymiarowe usługi, od reperacji małych usterek technicznych, przez załatwianie niezbędnych formalności, po autoholowanie Poznań i inne miejsca obejmujące. Posiadając nowoczesne lawety Poznań wyróżniające (jak np. Man 8. 180, Mercedes Sprinter 519CDI dubel), Tolin może holować zarówno auta osobowe, jak i modele o większych gabarytach. Zajmuje się skupem i kasacją samochodów nie do użytku (również pociągi i autobusy). Po skasowaniu wystawia się potrzebne zaświadczenie. Pragnąc zaoferować klientom kompleks usług, zespół Tolin rozszerzył ofertę o diagnostykę, mechanikę pojazdową (dysponuje zaawansowanymi urządzeniami) oraz czynności blacharskie i lakiernicze. Proces lakierowania odbywa się w bezpyłowej kabinie CMC. Dzwoniąc pod nr 511-111-616, można liczyć na usługi w najwyższym standardzie. Wszelkie informacje na witrynie (tu pomoc drogowa Poznań cennik). W przypadku wątpliwości – do użytku formularz kontaktowy.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fizjoterapia Poznań »

  Ogromnie istotne jest zdrowie fizyczne. Dla osób, które pragną poprawić swoją sprawność fizyczną firma AR-FIZ organizuje zajęcia fitness, w których bierze udział trener personalny Poznań. Poza tym w propozycji, jaką ma gabinet masażu Poznań, jest masaż relaksacyjny Poznań. Jest on wykonywany przez wysokiej klasy specjalistę, który ukończył Akademię Wychowania Fizycznego. Poza tym ukończył wiele szkoleń, dzięki którym może wykonywać masaż Poznań w sposób zawodowy. W propozycji firmy jest także m. in. masaż leczniczy, masaż modelujący. Zachęcamy do kontaktu. Formularz kontaktowy ogólnodostępny na naszej witrynie. Ofertę można dostosować do prywatnych potrzeb.

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań »

  Jesteśmy personelem Studia nieruchomości Asma. Świadczymy zarządzanie nieruchomościami (Poznań i ościenne miejscowości). Naszą misją jest realizacja zapotrzebowania właścicieli nieruchomości z obszaru bezpieczeństwa, troski o porządek oraz redukowania kosztów utrzymania budynku. Odbiorcą naszych usług są przede wszystkim wspólnoty mieszkaniowe Poznań prezentujące. Biuro Obrotu Nieruchomościami Poznań Asma na firmowej witrynie internetowej udostępnia korzystne oferty – m. in. mieszkania Poznań Wilda. Zachęcamy do kontaktu – formularz kontaktowy online. Opłaca się wejśc na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 07 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fototapety na zamówienie »

  W dziedzinie jaką jest projektowanie elementów dekoracyjnych, niezwykle istotna staje się kreatywność, jak też zaangażowanie, z jakimi podchodzi się do realizowanych zleceń. Fototapety na ścianę zaliczają się do tego rodzaju produktów. Właściwie zaprojektowane, jak i utworzone, mają możliwość przeobrazić każdego typu wnętrze. Osoby korzystające z oferty, jaką oferuje przedsiębiorstwo Fototapety Poznań, mają do czynienia właśnie z właściwie zaplanowanymi, jak i wykonanymi fototapetami. Propozycja ofertowa pochodzącej z Poznania spółki zróżnicowana jest zarówno pod kątem typów podłoża, na których fototapety na zamówienie będą realizowane, jak i pod kątem obrazów, jakie są na nich umieszczane. W zależności od rodzaju podłoża na którym ma być zamontowana fototapeta do kuchni czy salonu, oferowane są fototapety winylowe, naklejki na ścianę dla dzieci, jak i obrazy fotograficzne. Zaś wachlarz wzorów przedstawianych w ofercie fototapet jest tak spory, iż na pewno każdy odnajdzie tam fototapety szczególnie pasujące jego oczekiwaniom.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Protetyka dentystyczna w Poznaniu »

  Dzisiaj gabinet dentystyczny, by realizować efektywne leczenie bruksizmu lub wykonywać doskonałej jakości korony porcelanowe, winien spełniać kilka cech. Szczególnie, dentyści pracujący w danym gabinecie, powinni być specjalistami, którzy posiadają stosowne doświadczenie oraz umiejętności. Innym bardzo ważnym elementem, przy udziale którego usługi leczenie kanałowe Poznań czy stomatologia dziecięca, będą na wysokim poziomie, jest stosowny sprzęt wykorzystywany do zabiegów. Jedynie nowoczesne technologie, jak również profesjonalny sprzęt, pozwolą skutecznie służyć pomocą pacjentom. Dla dużej ilości osób, nie tylko dla tych, które borykają się z lękiem przed stomatologiem, jakim jest dentofobia, szczególnie ważne jest również dobre podejście dentysty. Nie jedynie profesjonalna, ale również przyjazna obsługa stomatologiczna, da sposobność by każde leczenie dentystyczne uczynić przyjemniejszym. W zakresie świadczeń, realizowanych przez ORIDENT Dentysta Poznań, wszelkie wymienione cechy znajdują swoje prawdziwe odzwierciedlenie.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja reflektorów samochodowych Poznań »

  Bezpieczeństwo i komfort jazdy, to sprawy istotne i często poruszane przez kierowców. Dlatego postanowiliśmy dziś opisać państwu informacje na temat przeróbki oraz regeneracji reflektorów. Przeróbka reflektorów samochodowych, to zadanie polegające na przystosowaniu reflektorów do warunków panujących na europejskich drogach. Lampy samochodowe przerabia się na europejskie w dwóch przypadkach, jeśli samochód pochodzi z ameryki, lub anglii. Reflektory angielskie, zastosowane na naszych drogach, oślepiają jadących z przeciwnej strony. Dzieje się tak, ponieważ światło jest skondensowane z lewej strony ( lewej lampy ) i przystosowany do jazdy po lewej stronie. Aby lampy były przystosowane do jazdy prawostronnej, należy zamienić strumień padającego światła tak, aby oświetlona była droga oraz pobocze. Dotyczy to także lamp amerykańskich, które mają poziomy promień padania światła. Regeneracja reflektorów samochodowych Swarzędz to proces polegający na odnowieniu zużytych lamp. Zużyty kielich który powoduje utratę jakości świecenia reflektorów, jest polerowany a następnie napylony w komorze próżniowej. Poprzez ten zabieg uzyskuje się efekt nie odbiegający od fabrycznie nowych lamp. Artur Lendzion - zachęcam do sprawdzenia naszej strony!

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Poznań »

  Na rewelacyjną klasę oferty, jaką od dwóch dekad prezentuje firma Drabant - Usługi Transportowe Poznań, wpływa bardzo duży profesjonalizm. W każdego typu elemencie wykonywanych świadczeń, klienci mają sposobność tu liczyć na uczciwość oraz dokładność. Drabant Przeprowadzki Poznań tanio, jak również bardzo szybko, przetransportuje każdego typu meble, artykuły RTV, bądź też sprzęt ogrodniczy. Mający doświadczenie pracownicy i nowoczesne, jak też odpowiednie do przewozu dużych artykułów pojazdy, zapewnią pełne bezpieczeństwo w przypadku każdego typu zadania. Aby zapoznać się szczegółowo z ofertą, którą oferuje Drabant Taksówka Bagażowa Poznań, dobrze jest odwiedzić stronę online przedsiębiorstwa – Taxipoznan. com. pl. Oprócz wiadomości o ofercie, za jej pośrednictwem jest sposobność również wysłać zapytanie o dostępność terminów, bądź też koszt danej usługi. Prócz witryny www, Drabant Taxi Bagażowe Poznań oferuje swym kontrahentom osobną linię telefoniczną, za pomocą której również można zamówić usługę.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy kulturalne Poznań »

  Profesjonalna Sollus Agencja Eventowa Poznań oferuje spotkania integracyjne, które łączą miłą zabawę z szkoleniami. Sollus Eventy Poznań – u nas każdy plan imprezy jest obmyślany po konsultacji z klientem. Sollus Online Bilety Poznań – bez wychodzenia z domu kupisz u nas wejściówki do teatru. Dystrybucja internetowa wejściówek na niezapomniane wydarzenia kulturalne Poznań. Sollus Koncerty Poznań – kompleksowa obsługa koncertów. Obsługujemy koncerty zarówno małe, jak również halowe. Współpracujemy z bandami grającymi różnego rodzaju muzykę. Sollus Teatry Poznań – bogata propozycja teatrów z Poznania. Bilety na przedstawienia.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »