Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'rzeczoznawca majątkowy':

Sortuj po:

 • Biuro rachunkowe Ożarów Mazowiecki »

  BWM - Biuro Wycen Majątkowych to firma z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim zajmująca się głęboko rozumianymi usługami z dziedziny porad w sprawach nieruchomości. Ekspert majątkowy oraz ekipa doświadczonych księgowych jest do dyspozycji każdego konsumenta, który szuka sprawdzonych specjalistów i najwyższej jakości usług. Wycena nieruchomości, opinia dotycząca poziomu technicznego, sporządzanie protokołów czy pism sygnowanych przez biegłego sądowego to usługi, z których mogą korzystać użytkownicy BWM - Tomaszewski. Zapraszamy do zaznajomienia się z obszerną ofertą firmy umieszczoną na portalu internetowym, bądź do kontaktu przez telefon.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rzeczoznawca majątkowy Włocławek »

  Wycena Nieruchomości Włocławek to firma zajmujący się rzetelną działalnością w obrębie wyceny wartości domów, gruntów zielonych oraz nieruchomości. Obsługujemy zarówno osoby indywidualne, spółki, a także instytucje azaliż samorządy terytorialne. Znający się na rzeczy rzeczoznawca majątkowy Włocławek oferuje pomoc nie tylko w zakresie oceniania nieruchomości (takich jak grunty zabudowane a również rekreacyjne, hotele, pałace, itp. ), oraz w oszacowaniu służebności a także odszkodowań (szkody spowodowane pracami budowlanymi bądź wadliwą infrastrukturą). Poza tym rzeczoznawcy Włocławek usłużą państwu wycenić zyskowność inwestycji w teren, pomogą przy nabywaniu budynku, sporządzą posiadłość do sprzedania, tudzież doradzą w orzeczeniu oferty wyjściowej. Wszystkie te usługi, oraz dużo więcej świadczy zainteresowanym operat szacunkowy Włocławek – Wycena S. C.

  Data dodania: 04 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wycena działki warszawa »

  ESTIMUS Consulting Nieruchomości to firma Daniela Kaflika z Warszawy. Pan Kaflik to biegły w sprawach majątkowych z kompetencjami. Trudni się wyceną własności i jest konsultantem w tym obszarze. Do wszelkich zleceń podchodzi z szacunkiem i pilnością. Możemy mieć pewność, że zlecenie będzie wypełnione gruntownie i zawsze na czas. Uzyskane uprawnienia weryfikują cenzurki i odznaczenia. Pan Kaflik trudni się także obsługą inwestycji, czyli ekspertyzą i nadzorem budowlanym oraz usługami inżynieryjnymi.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »