Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'uchwyty':

Sortuj po:

 • Akcesoria meblowe »

  Prosperująca na obszarze całego kraju i wschodniej Europy firma z Poznania, oferująca dużą gamę akcesoriów meblowych. W ofercie m. in. uchwyty i zawiasy meblowe, jednak elementem posiadającym najbardziej liczne wzory są nóżki meblowe. Wszystkie części wykonane są z estetycznych ale też trwałych materiałów typu: chrom, satyna, aluminium. Poza tym posiadają różnorodne wzory, co usprawnia ich dopasowanie. Elementy sprzedawane przez Kwadro Design w sposób nie rzucający się w oczy urozmaicą wygląd każdego wyposażenia. Firma nieustannie zwiększa asortyment, troszcząc się by wśród propozycji były towary zawsze nowoczesne i dobrej jakości.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Uchwyt do telewizora LCD »

  Firma LOBO to doświadczony w branży producent wyjątkowych uchwytów do telewizorów LCD oraz projektorów. Firma pod marką LOBO-TECHNIK wprowadziła szereg profesjonalnych uchwytów do użytku domowgo i profesjonalnego. Uchwyty LOBO zostały już zainstalowane w wielu hotelach i salach konferencyjnych. W sprzedaży firmy uchwyty LCD sufitowe i ścienne. LOBO to także uchwyty z pełnym zakresem regulacji w pionie i poziomie. Uchwyty LOBO to najwyższej klasy produkty, łączące elegancję wykonania z jakością. Uchwyty LOBO zapewniają bezpieczny montaż telewizorów o dużej przekątnej i znacznej wadze. Wszystkie uchwyty spełniają najlepsze standardy bezpieczeństwa. Uchwyty mają także specjalne otwory pozwalające przeciągnąć przewody do telewizora. Uchwyty LOBO są łatwe w montażu. W zestawie z uchwytem klient dostaje zestaw montażowy.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja przemysłowa »

  Domofony i alarmy to już niemalże podstawowe wyposażenie obiektów mieszkalnych i firmowych. Jedak to jak wybrać odpowiedni system monitoringu już nie każdy potrafi. Niewiele osób zna się na skomplikowanych urządzeniach elektronicznych w systemach zabezpieczeń, które mają na co dzień chronić mienie i życie. Zatem najlepszym rozwiązaniem jest porada i pomoc eksperta w dziedzinie ochrony. Mianem eksperta może poszczycić się przedsiębiorstwo Nekma, które posiada swoje 4 sklepy stacjonarne rozlokowane w całej Polsce. Jednak poza sprzedażą stacjonarną, Nekma pragnie dotrzeć również do tych osób, które nie mieszkają w Łodzi, Częstochowie, Sosnowcu lub w Opolu. Dzięki nowemu sklepowi z systemami zabezpieczeń już każdy będzie mógł zamówić profesjonalne kamery, alarmy, telewizje przemysłową, rejestrator czy domofon. Sklep z systemami alarmowymi i kamerami dostępny jest dla każdego, kto posiada łącze internetowe. W ofercie znajdują się szeroko rozumiane systemy zabezpieczeń, w tym tak uznane marki jak Satel czy Bosch. Kamery do monitoringu i kamery przemysłowe przestały być już towarem niedostępnym odkąd możecie Państwo korzystać z internetowego sklepu z kamerami. Pod adresem sklepu znajduje się również wiele przydatnych porad, jak również kontakt do ekspertów w dziedzinie security, którzy pomogą w wyborze odpowiedniego alarmu, domofonu i systemu zabezpieczeń.

  Data dodania: 22 01 2015 · szczegóły wpisu »