Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'wycieczki szkolne':

Sortuj po:

 • Kolonie 2013 »

  Już dziś warto zorganizować wakacje letnie, aby być pewnym, że nie stracą się nam sprzed oczu najlepsze oferty. Obozy i kolonie 2013 rokują doskonale. W ofercie firmy Kogis można znaleźć wiele nowiutkich propozycji, jak również typowe wycieczki np. takie jak: obozy żeglarskie, odchudzające czy językowe. Wśród nowych wycieczek, które zaplanowaliśmy znajdziecie: obóz z gwiezdnymi wojnami, indiańskie lato, lato z Zyg Zakiem, czy lato z Hello Kitty. Wysyłając dziecko na wakacje z nami masz pewność że cały wyjazd będzie pod doskonałą opieką, że wyżywienie będzie pełnowartościowe i zdrowe, a uciecha niezapomniana.

  Data dodania: 08 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wycieczki szkolne Gdynia »

  Jeżeli jesteście Państwo właścicielami psa rasy Syberian Husky lub macie ochotę bliżej zaznajomić się z tą rasą, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Teraz posiadane przez nas stado to 10 zwierząt, dzięki czemu mamy możliwość organizować w pełni bezpieczne wyprawy psimi zaprzęgami, kuligi czy wycieczki szkolne, w trakcie których dzieci mają szansę przeżyć oryginalną przygodę. Zaś posiadaczom psów oferujemy specjalnie dobrane treningi, dzięki którym można utrzymać zwierzęta w dobrej formie i wykorzystać ich ogromną energię. Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hostele Kraków »

  Green Hostel to jeden z najbliżej położonych od Wawelu hosteli! Numer jeden na ulicy Krakowskiej! Od Wzgórza Zamkowego dzieli nas zaledwie 7 minut drogi na piechotę, a stamtąd jest już o krok od Rynku Głównego, do którego wiodą nas najstarsze krakowskie uliczki. Na naszych Gości czekają pokoje w kameralnych wnętrzach zabytkowej, renesansowej kamienicy na krakowskim Kazimierzu - dawnej dzielnicy żydowskiej, która obecnie stanowi dużą atrakcję turystyczną ze względu na walory zabytkowe i kulturowe, a także unikalny klimat wąskich uliczek i tutejszych lokali, które niemal i każdej porzed nia tętnią życiem i tworzą charakter tego miejsca. W logo naszego hostelu znajduje się tradycyjny lokalny wypiek - słynny krakowski obwarzanek, który z dodatkiem soli nawiązuje do sąsiedniego Solnego Miasta - Wieliczki. W staropolskiej tradycji powitanie chlebem i solą było symbolem przyjaźni i gościnności, dlatego korzystając z tego dawnego zwyczaju pragniemy Państwa przywitać u siebie sybolicznym preclem z solą, z nadzieją, że od teraz Kraków będzie się Państwu kojarzył nie tylko z miastem turystycznych atrakcji, ale też gościnnością i serdecznością.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne obozy jeździeckie »

  Stadnina Victor to miejsce, które zaprasza dziatwa, narybek a także dorosłych na naukę jazdy konnej pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Spokojne konie, miła atmosfera oraz fachowo przystosowana do jazdy stadnina to źródło niezwykłej przygody i spełnienia swoich marzeń z dzieciństwa. Stanina Victor organizuje obozy jeździeckie dla każdej grupy zaawansowania, treningi sportowe i również indywidualne a oprócz tego jazdy w terenie. Dla najmłodszych dzieci proponujemy oprowadzanie na kucyku. To świetna propozycja na spędzenie czasu poza domem. Ośrodek posiada certyfikat Polskiego Związku Jeździeckiego, co daje nam gwarancję fachowo przeprowadzonego szkolenia, jazdy na przygotowanych koniach a oprócz tego opieki doświadczonego trenera. Mamy również możliwość zdobycia Odznak Jeździeckich. Zapoznaj się ze szczegółową ofertą stadniny.

  Data dodania: 16 04 2017 · szczegóły wpisu »